Düğün ve Davet
Kurumsal Organizasyon
Ev Parti
TÜRKİYE’DE BAR CATERING
SEKTÖRÜNÜ YARATAN MARKA
ALCOHOLOCO...

2003 yılında kurulan ve Türkiye’nin ilk bar catering servisi olan Alcoholoco Eğlence Hizmetleri, organizasyon dünyasında yeni bir sektörün yaratıcısı ve lideri!
Farklı tasarımlara sahip barları, profesyonel ekibi ve renkli sunum teknikleri ile üst düzey bar catering hizmeti veren Alcoholoco, etkinlik sektöründe çok özel bir yere sahip.
Düğün, davet, kurumsal organizasyonlar ve özel partiler gibi pek çok etkinlikte alkollü ya da alkolsüz içecek servisleri veren firmamız, bar servisinde kalitenin tek adresi…
EĞLENCENİN TADI!

Bar Show
Bar Show
Sunum Show
Sunum Show
Bar Catering
Bar Catering
Exclusive & Luxury
Exclusive & Luxury
Kokteyl Workshop
Kokteyl Workshop
Kahve & Sıcak İçecek
Kahve & Sıcak İçecek Servisi ve Vitamin Barı
Moleküler Miksoloji
Moleküler Miksoloji
Bar ve Sunum Tasarımları
Bar ve Sunum Tasarımları
Diğer
Diğer
Alcoholoco Eğlence Hizmetleri; 1000 m2 alanda, özel tasarım mutfağı, 1,5 ton kapasiteli kokteyl deposu, bar tasarım atölyesi, event alanı, ofisleri, profesyonel bar ve yönetim ekibiyle hizmet veriyor.

Her tarz etkinlikte 20 kişiden 20.000 kişiye kadar servis verecek alt yapıya sahip olan Alcoholoco; aksesuarları, barları ve servisleri ile kendini geliştirmeye ve sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor.

İçecek menüsünde taze ürünler ve farklı aromalarla hazırlanan özel lezzetler bulunmaktadır. Alcoholoco, shot olarak tüketilen kokteyllerin yanı sıra long drink olarak tüketilen birçok kokteylin de yaratıcısıdır.

2003 yılından beri bar catering üzerine çalışmalar yapmakta olan Alcoholoco, bar servislerini çeşitlendirerek, farklı beklentilere bar çözümleri sunmayı amaçlamıştır.

Alcoholoco, bar servislerinin yanı sıra servislerine sürekli yenilerini ekleyerek hizmet yelpazesini genişletmektedir.

Kahve ve sıcak içecek servisi, kokteyl atölyesi, flair şovları, bar personeli temini, bardak kiralama gibi servisleri de bünyesine katan Alcoholoco, catering sektörünü farklı bir boyuta taşımıştır.

Kişiye özel kokteyl ve içecek menüleri, dünyaca ünlü reçeteler ve özel bardak süslemeleri ile davetlerin vazgeçilmezi olan Alcoholoco, bar servislerinde kalite ve lezzetin tek adresi… Eğlencenin tadı!

Video Video Video Video Video
Eğlencenin Tadı'nı paylaştıracak yeni takım arkadaşları arıyoruz!

Dönemsel olarak farklı projelerde görev alabilecek “host, hostes, barmen ve barmaid” adaylarını bizimle çalışmaya davet ediyoruz.

İlgilenenler fotoğraflı özgeçmişlerini bu sayfadan yükleyebilirler veya info@alcoholoco.com.tr adresine e-mail olarak yollayabilirler.

CV YÜKLE
Lütfen CV'nizi Word formatında yükleyiniz.
Selennaz_list.pdf
Seyrantepe Mah. Çelik Cad. No:65 Kağıthane - İstanbul
0212 283 88 72-73-74
0212 283 88 75
  /alcoholoco   /alcoholoco
Bize Ulaşın
Size hangi iletişim yolu ile ulaşalım?