Alcoholoco Eğlence Hizmetleri; 1000 m2 alanda, özel tasarım mutfağı, 1,5 ton kapasiteli kokteyl deposu, bar tasarım atölyesi, event alanı, ofisleri, profesyonel bar ve yönetim ekibiyle hizmet veriyor.

Her tarz etkinlikte 20 kişiden 20.000 kişiye kadar servis verecek alt yapıya sahip olan Alcoholoco; aksesuarları, barları ve servisleri ile kendini geliştirmeye ve sektördeki liderliğini korumaya devam ediyor.

İçecek menüsünde taze ürünler ve farklı aromalarla hazırlanan özel lezzetler bulunmaktadır. Alcoholoco, shot olarak tüketilen kokteyllerin yanı sıra long drink olarak tüketilen birçok kokteylin de yaratıcısıdır.

2003 yılından beri bar catering üzerine çalışmalar yapmakta olan Alcoholoco, bar servislerini çeşitlendirerek, farklı beklentilere bar çözümleri sunmayı amaçlamıştır.

Alcoholoco, bar servislerinin yanı sıra servislerine sürekli yenilerini ekleyerek hizmet yelpazesini genişletmektedir.

Kahve ve sıcak içecek servisi, kokteyl atölyesi, flair şovları, bar personeli temini, bardak kiralama gibi servisleri de bünyesine katan Alcoholoco, catering sektörünü farklı bir boyuta taşımıştır.

Kişiye özel kokteyl ve içecek menüleri, dünyaca ünlü reçeteler ve özel bardak süslemeleri ile davetlerin vazgeçilmezi olan Alcoholoco, bar servislerinde kalite ve lezzetin tek adresi… Eğlencenin tadı!