Bar ShowBar Show
Bar Show
Sunum ShowSunum Show
Sunum Show
Bar CateringBar Catering
Bar Catering
Exclusive & LuxuryExclusive & Luxury
Exclusive & Luxury
Kokteyl WorkshopKokteyl Workshop
Kokteyl Workshop
Kahve & Sıcak İçecekKahve & Sıcak İçecek
Kahve & Sıcak İçecek Servisi ve Vitamin Barı
Moleküler MiksolojiMoleküler Miksoloji
Moleküler Miksoloji
Bar ve Sunum TasarımlarıBar ve Sunum Tasarımları
Bar ve Sunum Tasarımları
DiğerDiğer
Diğer
Özel tasarım barı, sunum aksesuarları, profesyonel barmen ve sunum hosteslerinden oluşan ekibiyle bir Alcoholoco klasiği…

Öncelikle etkinliğin konsepti, davetli profili, mekan dekorasyonu ve davetli sayısı dikkate alınarak bar ekibi belirlenmektedir. Ardından, uygun içecek menüsü oluşturulmaktadır. Son olarak da beklenti ve istekler doğrultusunda tasarım barlarımızdan bir veya birkaçı, sunum aksesuarları ve ekip kostümleri belirlenmektedir. Böylece bar show servisi, tamamen davet sahibinin beğenileri doğrultusunda şekillenmektedir.

Bar ShowBar ShowBar ShowBar ShowBar ShowBar ShowBar ShowBar ShowBar Show
Davet alanında bar kurulumu istemiyorum diyorsanız, Sunum Show tam size göre...

Alcoholoco barmenlerinin hazırladığı lezzetli kokteyllerin servisi, sunum hosteslerimiz tarafından farklı sunum aksesuarlarıyla yapılmaktadır. Daha ekonomik bir alternatif olan Sunum Show, bar kurulmadan da eğlencenizin tadı olmak için tasarlanmıştır.

Anahtar teslim ya da her şey dahil olarak adlandırdığımız bu hizmetimizde, profesyonel bar ekibimizin ve barımızın yanı sıra içecek servisi ile ilgili A’dan Z’ye her türlü ihtiyacınız tarafımızdan karşılanmaktadır. Bar ServisiBar ServisiBar ServisiBar ServisiBar ServisiBar ServisiBar ServisiBar ServisiBar Servisi
Exclusive hizmetimiz; profesyonel bar ekibi, konsepte göre tasarlanabilen barlar, özel kostümler, alternatifli bar menüleri, özel tasarım sunum aksesuarları ve stantları gibi farklılıklar içermektedir.

Luxury hizmetimizde ise Alcoholoco Exclusive ekibine ek olarak yurt dışından gelen yabancı bar içi barmaid ve/veya sunumda yabancı model hostesler görev almaktadır.

Exclusive & LuxuryExclusive & LuxuryExclusive & LuxuryExclusive & LuxuryExclusive & LuxuryExclusive & LuxuryExclusive & LuxuryExclusive & LuxuryExclusive & Luxury
Alcoholoco Eğlence Hizmetleri, kokteyl workshop ile özel kokteyllerinin sırlarını sizlerle paylaşmayı hedeflemiştir… Böylece şirket içi motivasyon aktivitelerine bir yenisi daha eklenmiştir

Kokteyllerin kısa tarihçeleri ile başlayan eğlence, kokteyl yapımı ile devam etmekte ve her katılımcı kendisine verilen malzemelerle kendi Alcoholoco kokteyllerini hazırlamayı öğrenmektedir. Katılımcıların, çalışma arkadaşlarıyla eğlenceli bir ortamı paylaşmaları sağlanmaktadır.

Katılımcılar ya da yöneticiler arasından oluşturulan jüri, en başarılı kokteyli seçebilmekte ve kazanan özel hediyeler kazanabilmektedir.

Kokteyl WorkshopKokteyl WorkshopKokteyl WorkshopKokteyl WorkshopKokteyl Workshop
Kahve barlarımız; Kongre, toplantı, sünnet, düğün ve davetlerde, kurumsal organizasyonların kahve molalarında farklı lezzetlerdeki kahveleri , aromalı bitki çayları ve meyveli frappeleri Alcoholoco kalitesiyle tadabilmeniz için yaratılmıştır. Kahve barlarımızda Espresso’dan Hot Chocolate’a ve özel harman bitki çaylarına kadar çeşitli lezzetler bulunmaktadır.

Ayrıca; baby shower, doğum günleri, sünnet gibi özel günlerde taptaze hazırlanmış meyve ve sebze karışımlarının servis edildiği vitamin barımız da mevcut.

Fresh meyve karışımları Alcoholoco farkıyla evinize kadar gelebilmekte, musluklu özel dev cam kavanozlarda da servis edilebilen lezzetler, davetinizde fark yaratmanızı sağlamaktadır.

Bundan sonra davetlerde karşınıza havyar, küp, yıldız ya da köpük formunda kokteyller çıkarsa şaşırmayın. Alcoholoco, tüm dünyada gittikçe popüler hale gelen, en ünlü restoran, bar ve gece kulüplerinin menülerinde yer almaya başlayan moleküler kokteylleri davetlere taşıyarak yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor.

Moleküler miksoloji, basit tanımıyla alkollü-alkolsüz kokteyllerin çok farklı teknikler kullanılarak yarı akışkan bir jöle kıvamında sunumu olarak tanımlanabilir. Kokteyllerin dış yüzeyi sertleşip jöle kıvamını almakta, iç malzeme ise sıvı olarak jölenin içinde hapsedilerek hazırlanmaktadır. Böylece kokteylinizi yarı katı kıvamda kaşıkla tükettiğinizde jöle kıvamı patlayıp kokteylin ağza yayılması sağlanmaktadır. Moleküler miksoloji kokteylleri, firma etkinliklerinde kurumsal kimlik ve şirket logolarına uygun olarak tasarlanabilmektedir.

Alcoholoco, moleküler kokteylleri ile bugüne kadar bildiğiniz bütün bar tekniklerinin çok ötesinde, sınırların tamamen kalktığı yeni bir anlayışı da beraberinde getiriyor.

Moleküler MiksolojiMoleküler MiksolojiMoleküler MiksolojiMoleküler MiksolojiMoleküler MiksolojiMoleküler MiksolojiMoleküler MiksolojiMoleküler MiksolojiMoleküler Miksoloji
Çeşitli renk ve model alternatifleri sunduğumuz demonte barlarımız, davet sahibinin beklentisine göre belirli uzunluklara ulaşabilmektedir. Yuvarlak, kare gibi farklı şekillerde de kullanılan barlarımız led sistemine sahiptir. Barlarda farklı renk seçenekleri bulunmaktadır.

Ayrıca, özel olarak tasarlanan, davetinizin her anında farklı etkiler yaratmak üzere hazırlanan Deluxe Stand tasarımlarımız da mevcuttur.

Masa Kızı: Sunum hosteslerinin görev yaptığı, tekerlekli mini barlar olarak tasarladığımız de-luxe stantlar... Farklı kumaşlarla davet dekorasyonuna uygun hale gelen bu stantlarda birçok desen ve renk seçeneği bulunmaktadır.

Dönme Dolap Shot: Dönme dolap görünümünde hazırlanan tekerlekli shot arabası...

Kafes: Sunum hosteslerimiz kafes etek şeklinde tasarladığımız shot arabası ile etkinlik boyunca davet alanında mobil shot servisi yapabilmektedir.

Şampanya Kulesi: Led ışıklı şampanya kulemiz düğünlerde kullanılabildiği gibi branding yapılarak kurumsal etkinliklerde de kullanılabilmektedir.

Bar SunumBar SunumBar SunumBar SunumBar SunumBar SunumBar SunumBar SunumBar Sunum
FLAIR SHOW

Dünyaca ünlü Flair Show yarışmalarında dereceleri ve ödülleri bulunan barmenlerin eğlenceli şovu…

MENÜ DANIŞMANLIĞI ve PERSONEL EĞİTİMİ

Alcoholoco Eğlence Hizmetleri; otel, restoran ya da gece kulüplerinin ihtiyaçları doğrultusunda içecek ve kokteyl menüsü oluşturma konusunda hizmet vermektedir.

Farklı aromalara sahip özel tarifler ve dünya klasiklerinden oluşan menüler, mekanın konseptine uygun olarak hazırlamaktadır. Ayrıca, menüde yer alan tüm içecek ve kokteyllerin hazırlanması konusundaki eğitim, genel bar eğitimi ile kombinlenerek mekan personeline aktarılmaktadır.

Bar personeli eğitimi de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Mekan personeline; barmenlik eğitimi, alkollü alkolsüz içecekler, bar malzemeleri, bar içi hijyen kuralları, miksoloji, barista eğitimleri, takım olarak çalışma ve müşteri ilişkileri gibi farklı konularda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

BARDAK KİRALAMA

Alcoholoco, özellikle ev davetlerinde ve dış mekanda gerçekleşen etkinliklerde öne çıkan bir eksikten yola çıkarak bardak kiralama servisini yaratmıştır. Viski bardağından long drink bardağına, şarap ve şampanya bardağı çeşitlerinden shot bardağına kadar her türlü bardak profesyonel basketleriyle kiralanabilmektedir.

BAR PERSONELİ TEMİNİ

Alcoholoco, özel davetlere ve kurumsal organizasyonlara; otel, restoran ve bar gibi her türlü mekanda görev alabilecek bar personeli temin edebilmektedir.

Barmen, barmaid, garson, komi ya da sunumda görev yapabilecek hosteslerin gerekli eğitimleri verilmekte ve mekanların ihtiyaçları doğrultusunda personel desteği sağlanmaktadır.

DiğerDiğerDiğerDiğerDiğerDiğer
Düğün ve Davet
Alcoholoco öncülüğünde bar catering sektörünün oluşması ve gelişmesiyle, profesyonel bar hizmetleri düğünlerin vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Her çiftin, düğün daveti için kendine özel beklentileri vardır. Bu sebeple Alcoholoco, gelin ve damadın istekleri doğrultusunda her konsepte ve bütçeye uygun alternatif bar servisleri yaratmayı amaçlamıştır.

Düğünlerde verdiğimiz hizmetler:

Bar show
Sunum show
Bar catering
Exclusive & Luxury
Kahve ve sıcak içecek servis

Düğün dekorasyonları için farklı konseptlerde hazırlanmış demonte bar seçeneklerimiz, düğünlere özel düşünülmüş ekip kostüm alternatiflerimiz ve kokteyl sunumlarında kullandığımız aksesuarlarımız, seçilen bar servisine göre çeşitlilik göstermektedir.

Servis edilecek her türlü alkollü ve alkolsüz içecekler de çiftlerin istekleri doğrultusunda belirlenmektedir. Böylece Alcoholoco, çiftlere bu özel günlerinde beklentilerine en uygun bar hizmetini sunabilmektedir.

Kurumsal
Kurumsal
Firmalar, marka değerlerini ortaya çıkarmak için farklı etkinlikler düzenliyor. Alcoholoco bu tarz organizasyonların ihtiyaçlarına özel bar catering hizmetleri ile etkinlik sektöründe de “eğlencenin tadı” olmayı başarıyor.

Alcoholoco Eğlence Hizmetleri;

Ürün tanıtımları
Fuarlar
Açılışlar
Bayi toplantıları
Yıl sonu davetleri
Gala geceleri
Personel geceleri

gibi farklı tarzdaki organizasyonlar için alternatifler sunmaktadır.

Markalara özel tasarlanabilen ve branding uygulanabilen demonte barlarımız, konsepte uygun kostüm seçeneklerimiz bulunduğu gibi, kurumsal kimlikleriyle uyumlu kokteyl ve sunumlarımız da hizmetlerimiz dahilindedir.

Ayrıca, moleküler miksoloji tekniği ile firmalara özel logo uygulamaları yapılabilmektedir.

Kokteyl Atölyesi “workshop” ise şirket içi motivasyon aktivitelerine yepyeni bir alternatif oluşturmaktadır.

Kurumsal davetlerde verdiğimiz hizmetler:

Bar show
Sunum show
Bar catering
Kokteyl workshop
Kahve & sıcak içecek servisi ve vitamin barı
Moleküler miksoloji

Parti
Evinizde, bahçenizde, ofisinizde ya da belirlediğiniz herhangi bir mekanda planladığınız davetiniz için Alcoholoco, alternatifli servisler sunmaktadır.

Bar ekibimizle beraber, bar seçeneklerinden bardak çeşitlerine, tüm profesyonel bar malzemelerinden içecek çeşitlerine kadar her ihtiyaç tarafımızdan karşılanabilmektedir. Böylece siz partinizin keyfini sürerken, Alcoholoco Eğlence Hizmetleri tüm bar detayları ile ilgilenerek “eğlencenizin tadı” olmaktadır.

Parti Hizmetlerimiz:

Bar show
Sunum show
Bar catering
Kahve & sıcak içecek servisi ve vitamin barı